Ebel herrarmbandsur

103528

EBEL, herrarmbandsur, omkring 1980-tal, kaliber 978, boett av delvis förgyllt stål, skinnband, diameter 31,5 mm

Klockor/Ur

Ebel herrarmbandsur

Budhistorik (10 bud)
39729
39727
700
39603
650
39599
600
39598
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.