Baume & Mercier herrarmbandsur

103526

BAUME & MERCIER, herrarmbandsur med qvartzverk, omkring 1980-tal, boett av guld och svartlackerat stål, skinnband, diameter 30mm

Slitage

Klockor/Ur

Budhistorik (10 bud)
39585
1 300
39526
39584
39526
37513

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.