Marinmotiv olja på plåt

103524

MARINMOTIV med segelfatyg, olja på plåt, 24x44 cm

smärre slitage

Nautica/Technica

Marinmotiv olja på plåt
Budhistorik (19 bud)
38347
38469
38347
1 900
37282
1 800
36852
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.