Torsten Renqvist oljemålning

103521

RENQVIST, Torsten (1924-2007): Regnet, signerad och daterad T.R. -47. Olja med assemblage på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Torsten Renqvist oljemålning

Budhistorik (6 bud)
37161
5 200
37160
4 200
36826
30326
1 300
29902

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.