Gustav Rudberg oljemålning

103519

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Gårdsmotiv, signerad och daterad Gustav Rudberg -43, olja på duk, 63x100 cm

Konst, Måleri

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

35505
35379
30632

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.