Spegel empire

103514

SPEGEL, 1800-tal, empire, björk, metallornament, 172x 82 cm

smärre skador

Speglar

Spegel empire

Budhistorik (11 bud)
38407
1 300
38408
38407
38399
38396

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.