Vitrinskåp

103513

VITRINSKÅP, 30/40-tal, höjd 120, 56x30 cm

nyckel finns, repor

Vitrinskåp

Budhistorik (35 bud)
38422
3 600
38414
3 400
38406
3 200
38411
38406
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.