Alexander Vasilenko litografi

103492

VASILENKO Alexander (född 1965) "Green Torso", signerad Vasilenko, 92/240, litografi, 75x52 cm

Alexander Vasilenko litografi

Budhistorik (17 bud)
38359
2 600
37981
2 400
36222
37980
36222

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.