Alexander Vasilenko litografi

103491

VASILENKO Alexander (född 1965) "Red Torso", signerad Vasilenko, 92/240, litografi, 75x52 cm

Alexander Vasilenko litografi

Budhistorik (23 bud)
38323
2 800
38318
2 600
38322
2 600
38318
2 400
38316

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.