Alexander Vasilenko litografi

103490

VASILENKO Alexander (född 1965) "Blue Torso", signerad Vasilenko, 91/240, litografi, 75x52 cm

Alexander Vasilenko litografi

Budhistorik (18 bud)
38279
3 200
35951
30196
2 800
35948
2 600
30196
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.