Spegel 1800-tal

103486

SPEGEL, KONSOLBORD, med marmorskiva, Louis XVI-stil, 1800-tal, förgylld och skuren dekor, 82x43

Renoverad, bakstycke saknas, senare glas, skada, konsolbordet ej tillhörande samt omarbetat

Speglar

Spegel 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
37046
1 400
37042
1 300
36980
36978
36975

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.