Eugène Baudin oljemålning

103457

BAUDIN, Eugène (1843-1907): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad Baudin, 20x14,5

Konst, Måleri

Eugène Baudin oljemålning

Budhistorik (31 bud)
38190
7 200
38188
7 000
38186
6 800
38187
6 600
38186
6 400

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.