Blomsterstilleben

103455

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Blomsterstilleben med fjäril, osignerad, olja på duk, 15x21,5cm

Konst, Måleri

Blomsterstilleben

Budhistorik (11 bud)
38098
2 600
38097
2 400
38097
38078
37267
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.