Oliver Clare oljemålning

103444

CLARE, Oliver (England 1853-1927):Fruktstilleben med plommon, signerad Oliver Clare, olja på panå, 18x24cm

Konst, Måleri

Oliver Clare oljemålning

Budhistorik (5 bud)
36528
5 200
36161
5 000
36161
3 400
32927
2 600
30480

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.