Oliver Clare oljemålning

103443

CLARE, Oliver (England 1853-1927):Blomsterstilleben med ägg, signerad och daterad Oliver Clare -91, olja på duk, 15x22,5cm

Konst, Måleri

Oliver Clare oljemålning

Budhistorik (5 bud)
36524
4 600
33862
4 400
33862
30841
3 800
30839

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.