Oljemålning Erik Hedberg

103432

HEDBERG, Erik (1868-1959): Skogsmotiv, signerad och daterad -35, olja på duk, 56x68

Konst, Måleri

Oljemålning Erik Hedberg

Budhistorik (5 bud)
39157
39151
39151
35843
600
31253

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.