Peter Schuyff gouache

103429

SCHUYFF, Peter (Holland, född 1958):
Häst i galopp, signerad verso Schuyff, gouache på funnen akvarell, 28x21,5 cm
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Måleri

Peter Schuyff gouache

Budhistorik (4 bud)

33651
1 700
29890
550
29874
500
27749

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.