Akvarell Gunnar Brusewitz

103408

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): "Sturup", signerad G Brusewitz, akvarell, 26x38

Konst, Måleri

Akvarell Gunnar Brusewitz

Budhistorik (8 bud)
39035
5 000
39165
4 800
39035
3 800
39163
3 600
39035
1 600

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.