Servisdelar Royal Copenhagen

103403

MATSERVISDELAR, 107 st, Royal Copenhagen "Gemina", design Gertrud Vasegaard 1960, bestående av karotter, såssnipa, mattallrikar 2 storlekar, djupa tallrikar, assietter mm

Skador i form nagg

Keramik/Porslin

Servisdelar Royal Copenhagen

Budhistorik (11 bud)
32805
7 400
31677
5 200
31674
5 000
31669
30899
1 800

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.