Jiri Georg Dokoupil akvarell

103385

DOKOUPIL, Jiri Georg (Tjeckoslovakien, född 1954): Utan titel, akvarell med textila applikationer på papper, 118x86 cm; PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Måleri

Jiri Georg Dokoupil akvarell
Budhistorik (6 bud)
36242
2 400
36241
36240
36239
700
34144

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.