Eric Orr oljemålning

103384

ORR, Eric (USA 1939-1998):
Night shift, signerad och daterad på baksidan Orr -90, olja på duk, 101x86,5 cm;
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Måleri

Eric Orr oljemålning

Budhistorik (6 bud)
36766
8 400
36610
8 200
36123
5 800
30194
5 600
28914
5 000

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.