Curro Gonzalez blandteknik

103383

GONZALEZ Curro (Spanien, född 1960) Självporträtt,
signerad och daterad C.G -90, tusch och akvarell på papper, 19,5x12,5 resp 44,5x32 cm

Konst, Måleri

Curro Gonzalez blandteknik
Budhistorik (1 bud)

29002
2011-09-20 22:24:34

2011-09-27 kl 22:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.