Äldre böcker

103376

BÖCKER, äldre, 8 st, 1600-1800-tal, bl.a. Tessin, En gammal mans bref, til en ung prints, 1756, Rhyzelius, Episcoposcopia Sviogothica, 1752 m.fl.

Vissa skador och defekter

Böcker/Kartor

Äldre böcker
Budhistorik (6 bud)
40567
39494
900
39401
850
39400
750
34625
600

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.