Butlers tray

103331

BUTLERS TRAY, höjd 49 cm, 91x61 cm

Repor, skador i skivan

Butlers tray

Budhistorik (8 bud)
39422
550
39427
550
39422
500
39421
450
39419

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.