Clips Hänge Oscar de la renta

103328

CLIPS OCH HÄNGE, Oscar de la Renta, Paris, gulmetall, dekorativa färgade stenar, pärlor och Swarovskikristaller, stämpelmärkta Oscar de la Renta, längd 3 cm, hänge, fyrklöver i gulmetall, stämplemärkt OSCAR DE LA RENTA _PARIS_, längd 3,5 cm

smärre slitage

Fashion

Clips Hänge Oscar de la renta
Budhistorik (2 bud)

35499
31160

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.