Stolar Arne Jacobsen

103320

STOLAR, 6 st, "Sjuan", Arne Jacobsen, galonklädda

slitage, ytskador

Stolar Arne Jacobsen

Budhistorik (6 bud)
37155
2 800
37075
2 600
35629
1 600
29726
29320

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.