Sven Ernkvist oljemålning

103292

ERNKVIST, Sven (1891-1978): Vy över söder - Stockholm, signerad och daterad S. Ernkvist 1921, olja på pannå, 34x42 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Sven Ernkvist oljemålning

Budhistorik (15 bud)
36784
2 400
36094
36094
36486
1 400
36094
1 300

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.