Uno Vallman oljemålning

103286

VALLMAN, Uno (1913-2004): Betande kor, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, 67x84 cm

Konst, Måleri

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (10 bud)
36682
31420
3 200
30553
30456
1 600
29990

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.