Vas i överfång - Gallé kopia

103278

VAS, överfång i rosa och lila med etsad dekor av landskap, signerad tip Gallé, höjd 26,5 cm

mindre nagg på livet

Glas

Vas i överfång - Gallé kopia

Budhistorik (16 bud)
36121
32473
32473
900
32201
850
31757

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.