August Lundberg oljemålning

103267

LUNDBERG, August (1882-1946): Molins fontän, signerad Aug. Lundberg, olja på duk, 99x73 cm

Dukskador, färgbortfall

Konst

August Lundberg oljemålning
Budhistorik (27 bud)
35678
11 000
35676
10 500
35666
10 000
35673
9 800
35666
9 600

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.