Marcus Collin akvarell

103265

COLLIN, Marcus (1882-1966): Gårdsbild, signerad och daterad M Collin -17, akvarell, 32x35
Proveniens:Galerie Hörhammer o/y

Konst, Måleri

Marcus Collin akvarell

Budhistorik (7 bud)
38273
1 300
38270
38270
38250
950
38243

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.