Fåtölj med pall 1800-tal

103262

FÅTÖLJ med PALL, gripsholmstyp, 1800-talets början

Omstoppad med sadelgjord, fläckig klädsel

Fåtölj med pall 1800-tal

Budhistorik (31 bud)
39352
21 000
39350
20 000
39350
18 000
39343
17 500
39343
16 500

Slutpris SEK:
21 000
2 115 EUR, 2 402 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.