Fåtölj 1800-tal

103261

FÅTÖLJ, gripsholmstyp, 1800-talets början

Fläckig klädsel

Ändringar/tillägg
Omstoppade med sadegjord

Fåtölj 1800-tal

Budhistorik (40 bud)
39335
21 000
39337
20 000
39335
18 500
39336
18 000
39335
17 500

Slutpris SEK:
21 000
2 003 EUR, 2 253 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.