Alrotsfanerat fällbord

103260

FÄLLBORD, 1800-tal, alrotsfaner, höjd 73, 87x87

Alrotsfanerat fällbord

Budhistorik (9 bud)
38023
1 900
39248
1 800
38023
1 700
39247
1 600
38023
1 400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.