Beppe Wolgers oljemålning

103257

WOLGERS, Beppe, (1928-86): Gården under molnen, signerad Beppe Wolgers, olja på duk, daterad a tergo 1976, 33x41 cm

Smärre tryckmärken

Konst, Måleri

Beppe Wolgers oljemålning
Budhistorik (18 bud)
36595
4 200
36634
36595
3 800
36633
3 600
36595
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.