Kåsa Henrik Philip Stickler

103252

KÅSA, tenn, stämplad Henrik Philip Stickler 1843 (Jönköping 1813-1851), längd 29 cm

Skador, lagningar

Allmoge

Kåsa Henrik Philip Stickler

Budhistorik (5 bud)
35539
500
26369
450
33813
26369
26326

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.