Bord teak päronformat

103236

BORD, teak, päronformat, höjd 76, längd 225, bredd 150, bredd 80

Smärre ytskador i form av repor och värmefläckar

Bord teak päronformat

Budhistorik (4 bud)

39270
39268
39135
500
31233

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.