Oljemålning Ryssland

103227

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland 1900-tal): Skeppsvrak, signerad och daterad Jackuscheva 1988, olja på duk, 65x104 cm

repor, slitage

Konst, Måleri

Oljemålning Ryssland
Budhistorik (7 bud)
36744
750
36723
700
36717
500
35578
450
35577

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.