Marjatta Sarasalo färglitografi

103224

SARASALO, Marjatta (född 1930): "Rosa Morgon", signerad Marjatta Sarasalo, 89/360, färglitografi, 50x49 cm

Budhistorik (23 bud)
36305
2 400
36546
36305
36543
1 900
36305
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.