G Fredriks "Lydia" af Norrtelje

103223

FREDRIKSSON, Gustaf (1901-82), "Lydia" af Norrtelje, signerad, gouache, 34x48 cm

Ramskador, beskuren

Konst, Måleri, Nautica/Technica

G Fredriks
Budhistorik (25 bud)
26858
2 600
35637
2 400
26858
35634
26858
1 800

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.