Segelfartyget Sofia Länna

103221

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Segelfartyget Sofia Länna, akvarell, bär signatur, 42x37 cm

Ramskador

Konst, Måleri, Nautica/Technica

Segelfartyget Sofia Länna
Budhistorik (2 bud)

35590
28793

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.