Brusewitz blandteknik

103209

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Fåglar, signerad och daterad Brusewitz, 30/10-71, 23x32 cm

Konst

Brusewitz blandteknik
Budhistorik (18 bud)
36707
6 200
36497
6 000
36497
36448
2 800
35882
2 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.