Charles Roka oljemålning

103197

ROKA, Charles (Ungern/Norge 1912-1999): Zigenerska, signerad Roka, olja på duk, 80x65 cm

Konst, Måleri

Charles Roka oljemålning
Budhistorik (7 bud)
36689
36097
35894
1 900
35893
1 800
35519
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.