Gripsholm akvarell

103186

FARTYGSPORTRÄTT, Svenska Amerikaliniens "Gripsholm", omkring 1900-talets mitt, osignerad, blandteknik, 42x54,5 cm

Konst, Måleri

Gripsholm akvarell
Budhistorik (5 bud)
36451
1 600
33932
33932
33801
31135

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.