Gustave Singier färglitografi

103173

SINGIER, Gustave (1909-1984): Komposition, signerad Singier, 77/150, färglitografi, 46x68 cm

Gustave Singier färglitografi
Budhistorik (4 bud)

33611
550
35136
500
33611
28784

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.