Georges Rouault akvatint

103171

ROUAULT, Georges (1871-1958): ur Miserere, signerad i trycket, etsning och akvatint, 59x44 cm

Georges Rouault akvatint
Budhistorik (1 bud)

28065
2011-09-20 14:45:29
900

2011-09-26 kl 20:33
Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.