Leif Johansson oljemålning

103153

JOHANSSON, Leif (född 1950): Komposition, signerad Leif Johansson, olja på duk, 140x90

Konst, Måleri

Leif Johansson oljemålning
Budhistorik (15 bud)
36376
36387
36376
1 900
36384
1 800
36376
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.