Väggpendyl av Beurling

103152

VÄGGPENDYL, empire, urtavlan signerad Beurling Stockholm (Per Henrik B., 1758-1806), förgylld, 90x52

skador och lagningar

Klockor/Ur

Väggpendyl av Beurling

Budhistorik (14 bud)
36365
5 800
36345
5 600
31963
5 400
36268
5 200
31963
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.