Gustaviansk spegellampett

103146

SPEGELLAMPETT, för ett ljus, 1700-tal, gustaviansk, förgylld, 67x45

Speglar

Gustaviansk spegellampett

Budhistorik (15 bud)
36569
12 000
36459
11 500
36459
9 800
36568
9 600
36459
9 400

Slutpris SEK:
12 000
1 150 EUR, 1 350 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.