Spegel sengustaviansk

103145

SPEGEL, 1700-talets slut, sengustaviansk, förgylld, 136x77 cm

Speglar

Spegel sengustaviansk

Budhistorik (21 bud)
37724
12 500
37732
12 000
37724
11 500
37722
11 000
37719
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.